ul. Głowackiego 25-27, 45-110 Opole

+48 501 402 895

biuro@sprinter-druk.com.pl

Karty plastikowe

Druk na formacie karty kredytowej, zaokrąglone rogi, grubość plastiku prawie taka jak karta płatnicza. Zaokrąglone wizytówki pasują do każdego portfela, a w formie kalendarzyków listkowych będą towarzyszyć Twojemu klientowi przez cały rok!

Wybierz spośród dostępnych podłoży

PVC 0,7 mm

Białe tworzywo sztuczne o wysokiej trwałości. Materiał jest znacznie trwalszy i odporniejszy od papieru. Grubość materiału to 0,7 mm, czyli zbliżona do grubości i sztywności typowych kart kredytowych (0,76 mm). Podłoże PVC można zamówić błyszczące lub matowe. Do wersji matowej jest możliwość zastosowania lakieru wybiórczego UV.

PVC 0,5 mm

Białe tworzywo sztuczne, o grubości 0,5 mm. Zapewnia wysoką trwałość, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu. Materiał ten jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Cechuje go mniejsza sztywność i grubość, w porównaniu do kart kredytowych. Występuje wyłącznie w błysku.

Jakie są dostępne rozmiary kart plastikowych

85 x 54 mm

format karty kredytowej, zgodny z europejskimi standardami.

Kolor

Dwustronnie lub jednostronnie kolorowe

Zadruk w pełnym kolorze z obu stron. Wysokiej jakości odwzorowanie kolorów w zakresie druku offsetowego UV.
Wykończenie matowe lub błyszczące.

Uszlachetnienia

Lakier wybiórczy UV

Na obu stronach projektu możemy nanieść lakier wybiórczy UV. Pozwala on na wyróżnienie wybranych elementów pracy. Cena dwustronnego lakieru wybiórczego jest taka sama jak za jednostronny!

Dodatkowe opcje

Opcje personalizacyjne

Opcje personalizacyjne pozwalają nanieść na karty informacje takie jak np. numery seryjne, imiona i nazwiska, kody kreskowe, dodatkowe oznaczenia czy też grafiki – inne dla każdej karty w nakładzie. Nie jest konieczna personalizacja całości nakładu. Jeśli chciałbyś nanieść personalizację na karty obustronnie, wystarczy zaznaczyć opcję „personalizacja rewers”.

Hotstamping

Złocenie / srebrzenie

Hotstamping umożliwia złocenie lub srebrzenie elementów projektu za pomocą specjalnej folli wtłaczanej na gorąco. Hotstamping może być wykonany przy użyciu folii srebrnej, złotej, niebieskiej, zielonej, czerwonej, czarnej, holograficznej i rainbow