ul. Głowackiego 25-27, 45-110 Opole

+48 501 402 895

biuro@sprinter-druk.com.pl

Backlit, canvas, fotoobrazy

Płótna to specjalistyczny rodzaj materiału do druku. W druku wielkoformatowym przyjęła się nazwa z języka angielskiego – Canvas. Płótna służą najczęściej do druku reprodukcji obrazów, fotografii ślubnej i rodzinnej, elementów wyposażenia wnętrz, aplikacji wystawienniczych i dekoracyjnych. Struktura imitująca naturalne płótno malarskie dodaje takiej pracy charakteru ręcznie malowanego obrazu. Z uwagi na materiał z którego są wykonane, możemy wyróżnić płótna poliestrowe oraz bawełniane.

Canvas 300

Jak nazwa sugeruje to materiał o gramaturze 300 g/m2 i grubości 400 mikronów.
Nasza firma oferuje płótno bawełniano-poliestrowe.
Jest to wysokiej jakości płótno do druku wielkoformatowego. Gwarantuje ona bardzo wysoką jakość i dokładność druku oraz żywe kolory. Intensywna kolorystyka to niewątpliwy atut wydruków na tym materiale.
Oferujemy zarówno druk na samym materiale canvas jak i naciągnięcie na ramę sosnową czyli do efektu finalnego jakim jest fotoobraz

Fotoobraz

Nasze drukowane obrazy na płótnie to wspaniały sposób na ozdobienie naszych wnętrz i nadanie im naszego własnego charakteru. W zależności od wybranej fotografii mogą być dodatkiem do ciepłego domowego wnętrza np. do kuchni, sypialni, salonu lub eleganckim elementem dekoracyjnym w nowoczesnym biurze. Powieś wydrukowany obraz na płótnie na ścianie i zobacz jaki efekt wywoła.

Możemy wykonać dla Państwa mniejsze formaty od 20×20 cm aż do formatu 150×150 cm , ważne aby podawane wartości były wielokrotnością 10tek czyli np. 30×40 cm, 80×50 cm itd.

Backlit

Backlit – klisza z ang. backlit film, backlight film do podświetleń. Ma postać mlecznej, półmatowej kliszy i przeznaczona jest głównie do wielkoformatowych reklam podświetlanych, szyldów, scroll-boardów, backlitów, reklam na przystankach autobusowych – wymagających najwyższej jakości druku. To jeden z najlepszych materiałów do podświetlanych grafik z często zmienianą ekspozycją.
Ten winylowy materiał przepuszcza światło, perfekcyjnie oddając kolory i szczegóły obrazu. Drukując swój projekt na podłożu backlight, uzyskasz reklamę, na którą po prostu trudno nie spojrzeć.